Par Trusted Latvia

Mēs, SIA Trusted Latvia, esam augoša kompānija, un mūsu vidū ir pieredzes bagāti aģenti, kuri nekustamo īpašumu starpniecības pakalpojumos darbojas jau gandrīz desmit gadus. Ir arī jauni, degsmes, enerģijas un ideju pilni komandas spēlētāji, kas īpašuma pārdošanai vai izīrēšanai pieiet radoši un efektīvi. Regulāras apmācības un treniņi nodrošina nepārtrauktu izaugsmi un attīstību. Savukārt klientam tas dod iespēju saņemt labākos risinājumus problēmai kā arī konsultācijas plaša spektra jautājumos.

Misija

Mūsu misija ir būt par tiltu starp Pircēju un Pārdevēju, lai katrs sasniegtu savus mērķus.

Vērtības

Vērtības:
– Profesionāla pieeja darbam;
– Inovatīvas idejas;
– Uzticamas ilgtermiņa attiecības.

Pieeja

Profesionāla pieeja darbam, radošas idejas, cilvēciska attieksme ir mūsu darba centrālās iezīmes. Mēs darbojamies ar apjomīgu objektu datubāzi, uzticamu klientu loku un aktīvu un kvalitatīvu reklāmu. Mūsu komanda aktīvi iet uz mērķi – atrisināt klienta problēmu un apmierināt vajadzības, kas skar nekustamo īpašumu.
• Ģimene, kas atrod savu ilgi izsapņoto māju;
• Jauns pāris, kurš iekārtojas savā pirmajā īres dzīvoklī;
• Uzņēmējs, kurš sadūšojies atvērt pats savas produkcijas veikalu;
• Kundze, kura iegādājas nu jau piekto savu investīcijas objektu;
• Apjucis pārdevējs, kuram palīdzam sakārtot un pārdot apgrūtinātu īpašumu
– tie ir tikai daži mūsu klientu veiksmes stāsti.

Klienti

Šobrīd SIA Trusted Latvia darbojas pārsvarā Rīgā, bet, ja klientam ir vajadzība, dodamies arī uz Latvijas tālākajiem nostūriem. Mēs orientējamies gan darījumos ar dzīvojamo platību – iegādē/pārdošanā, izīrēšanā, gan arī ar komercobjektiem. Mūsu birojs atrodas uz salas Daugavas vidū, kas simboliski atgādina, ka abos krastos ir daudz iespēju un klientu.

Darbs Trusted Latvia

Sers Ričards Brensons (Sir Richard Charles Nicholas Branson) ir teicis, ka “Klienti nav pirmajā vietā, darbinieki ir pirmajā vietā. Ja parūpēsieties par darbiniekiem, viņi parūpēsies par klientiem.” Tā ir mūsu šī brīža viena no mīļākajām veiksmes formulām. Laimīgs, apmierināts, aģents, kurš priecāsies palīdzēt mūsu klientiem sasniegt viņu mērķus. Kā kompānija, SIA Trusted Latvia, nodrošina visu, sākot ar ērtu un modernu biroju, speciālo tehniku, lieliskiem darba apstākļiem, beidzot ar jaunākajiem IT risinājumiem, korporatīvajiem pasākumiem un apmācībām par aktuālajiem jautājumiem. Mūs vienmēr ir interesējušas ilgtermiņa attiecības gan ar mūsu aģentiem, gan ar mūsu klientiem.

House
375
Aktīvie objekti
Magnifier
980
Aktīvie pircēji
Shake
393
Noslēgtie darījumi
Steps
56
kmPlus
Aģentu nostaigātā distance rādot objektus

Partneri

Komanda

Mēs vēlamies veidot ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem. Mēs augam, attīstāmies un izglītojamies, lai varētu nodrošināt labāko servisu.

Skatīt vairāk
Melisa Ilze Gailīte
Arrow
CEO, Nekustamo īpašumu aģente
+371 22042928
Melisa Ēriks Ušackis
Arrow
Vadītāja asistents, Fotogrāfs
+371 22089861
Melisa Dagmāra Niedra
Arrow
Nekustamo īpašumu aģente
+371 26132909
Melisa Inga Merkulova
Arrow
Nekustamo īpašumu aģente
+371 26746264
Melisa Melisa Plikšķe
Arrow
Nekustamo īpašumu aģente
+371 20017004
Melisa Oskars Bokanovs
Arrow
Nekustamo īpašumu aģents
+371 26162693
Melisa Samanta Šidla
Arrow
Nekustamo īpašumu aģente
+371 26579996
Melisa Oļegs Jaunošāns
Arrow
Nekustamo īpašumu aģents
+371 28209867
Previous
Next
Zita ZirneFacebook
Gribu pateikt mājīgu un sirsnīgu paldies :) Trusted Latvia māklerei Ilzei Gailītei par laipnību, pacietību (skaidrojot man visas juridiskās nianses, pārrakstot līgumu n-tās reizes un izstāstot, kur atrast Zemesgrāmatas pastkasti:). Iegādāties nekustamo īpašumu nav vienkārša lieta un lēmums, iegūt "mājas" sev un bērniem, pavisam ne-vienkārša un ir labi, ka blakus zinošs, precīzs un sirsnīgi pacietīgs profesionālis! PALDIES!
Aicis BaicisFacebook
Varu ieteikt Ilzi Gailīti - aktīva, zinoša profesionāle, kura man palīdzēja gan atrast īpašumu, gan izurbties caur birokrātijas koridoriem un pēc tam arī visu pacietīgi apstāstīja un ļoti ātri nokārtoja. Prieks, ka ir tādi cilvēki - paldies!
Eglė Aleksandra Marija OzolinčiūtėFacebook
If you are looking for an Agency, which you can trust with your real – estate issues, I highly recommend Trusted. These people put their mind and heart to look and find the best solutions to adress your situations, take care of your concerns as their own, provide you with wise and strategic advises. And much more, like for example they invite you for cofee with a wonderful panoramic view of Riga from their impressive and cozy office at the a top of the building. Trusted. Chosen
Zane Jēkabsone PleikaFacebook
Trusted Latvia un Ilze šķita kā svaiga gaisa malks, vērtējot līdzšinējo ne vienmēr pozitīvo pieredzi sadarbojoties ar citiem šīs jomas speciālistiem. Godprātīga, profesionāla un ļoti atsaucīga komunikācija! Patiesi iesaku!
Ieva PlēsumaFacebook
Atsaucīgi, zinoši savas jomas profesionāļi. Iesakām visiem, kuriem nepieciešama palīdzība darījumos ar nekustamajiem īpašumiem. Īpaši patīkama sadarbība bija ar speciālisti Ilzi Gailīti. Paldies!
Previous
Next