Komanda

Mēs vēlamies veidot ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem. Mēs augam, attīstāmies un izglītojamies, lai varētu nodrošināt labāko servisu. Mūsu moto ir: Draudzība vispirms, bizness seko! Šeit Tu redzi visus mūsu aģentus. Katrs ir profesionālis savā jomā ar pieredzi darbā ar klientiem un nekustamo īpašumu. Mēs visi priecāsimies palīdzēt – sākot ar konsultācijām, beidzot ar realizētu pārdošanas vai īres darījumu.

Ilze Gailīte

CEO, Nekustamo īpašumu aģente Kontakttalrunis

+371 22042928

E-pasts ilze@trustedlatvia.lv

Ēriks Ušackis

Vadītāja asistents, Fotogrāfs Kontakttalrunis

+371 22089861

E-pasts eriks@trustedlatvia.lv

Dagmāra Niedra

Nekustamo īpašumu aģente Kontakttalrunis

+371 26132909

E-pasts dagmara@trustedlatvia.lv

Inga Merkulova

Nekustamo īpašumu aģente Kontakttalrunis

+371 26746264

E-pasts inga@trustedlatvia.lv

Juris Gribusts

Nekustamo īpašumu aģents Kontakttalrunis

+371 22811910

E-pasts juris@trustedlatvia.lv

Ilze Krone

Nekustamo īpašumu aģente Kontakttalrunis

+371 28772959

E-pasts ilze.k@trustedlatvia.lv

Melisa Plikšķe

Nekustamo īpašumu aģente Kontakttalrunis

+371 20017004

E-pasts melisa@trustedlatvia.lv

Baiba Miglāne

Nekustamo īpašumu aģente Kontakttalrunis

+371 26188258

E-pasts baiba@trustedlatvia.lv

Jānis Utināns

Nekustamo īpašumu aģents Kontakttalrunis

+371 26793456

E-pasts janis@trustedlatvia.lv

Neatradi ko meklē?

Trusted Latvia komanda jums palīdzēs atrast objektu. Lūgums sazināties ar mums.

+371 2204 2928

Logo

Neatradi ko meklē?

Trusted Latvia komanda jums palīdzēs atrast objektu. Lūgums sazināties ar mums.

Skatīt īpašumus